InfoMEET to miejsce spotkań specjalistów

InfoMEET to miejsce spotkań specjalistów…

InfoMEET“InfoMEET to miejsce spotkań specjalistów liderów branży oraz osób zainteresowanych światem IT. Duża dawka wiedzy (prelekcje i warsztaty), wymiana doświadczeń z liderami branży IT, nawiązanie nowych kontaktów oraz okazja spotkania ze znajomymi – to główna idea konferencji”

 Tak o wydarzeniu możemy przeczytać na stronie organizatorów tego wydarzenia.

Dlaczego o tym wspominam?

Ja swoją przygodę z InfoMEET rozpocząłem kilka lat temu  – sprawdziłem. Magdalena Waś napisała do mnie pierwszego maila 20 listopada 2013 roku). W sumie to jest okazja, żeby podziękować organizatorom za zaproszenie, bo od tamtego momentu udaje nam się współpracować przy kolejnych wydarzeniach – DZIĘKUJĘ

Najbliższe wydarzenie…WROCŁAW

Temat na tym blogu nie pojawia się przypadkowo. Już w najbliższą sobotę, 10.06 we Wrocławiu w hotelu DoubleTree by Hilton Wrocław odbywa się kolejne spotkanie z serii, na którym będę miał przyjemność poprowadzić sesję o jakże ostatnio gorącym temacie – sztucznej inteligencji. Temat jest złożony, zarówno w warstwie technologicznej jak odbiorze czysto biznesowym, dlatego postaram się przedstawić go w lekki i przyjemny sposób, jak to przystało na sobotnie popołudnie.

Moja sesja:

Sztuczna inteligencja – zagrożenie czy szansa?

w agendzie umieszczona jest w czwartym panelu merytorycznym w godzinach 14.10 – 14.50.  Jeśli akurat najbliższy weekend spędzasz we Wrocławiu.  Ewentualnie jeszcze nie masz planów i szukasz pomysłu na weekend. Warto wybrać się na InfoMEET posłuchać i porozmawiać z innymi.  Z tego co widzę zarówno wcześniejsze panele merytoryczne, jak i kolejne wyglądają bardzo interesująco. Chociażby DAMIAN WIDERA zabierze uczestników w nowy świat, a w zasadzie dwa – języka R i USQL – to dopiero poliglota!

Do zobaczenia! Dla zainteresowanych link do wydarzenia: http://novial.pl/infomeet/p/65/infomeet-wroclaw