Jak wykorzystać potencjał usług chmury hybrydowej do budowy rozwiązań z zakresu zaawansowanej analityki?

Twoja firma gromadzi z każdym dniem coraz większe ilości danych? Zastanawiasz się w jaki sposób efektywnie wykorzystać je w codziennych aktywnościach biznesowych? Brakuje Ci rozwiązania, a może pomysłu, które pozwoli w kilku prostych ruchach wydobyć wartość z Twoich danych? A może masz pomysł na wykorzystanie swoich danych, ale brakuje Ci zasobów wewnątrz własnej infrastruktury do ich przetworzenia? Czas na zbudowania analitycznego modelu przetwarzającego te dane w chmurze.

Zarejestruj się na webinar pt. „Jak wykorzystać potencjał usług chmury hybrydowej do budowy rozwiązań z zakresu zaawansowanej analityki”.

Podczas webinaru będziemy pokazywać, jak wykorzystać potencjał danych, znajdujących się na Twoich serwerach do zbudowania analitycznego modelu przetwarzającego te dane w chmurze. Pokażemy też, jak możesz zaprezentować wyniki w atrakcyjny i wartościowy z punktu widzenia biznesu sposób, wykorzystując do tego nieskomplikowane, ale potężne metody wizualizacji, jakie daje narzędzie Power BI. Model analityczny zostanie zbudowany w taki sposób, aby maksymalnie wykorzystać potencjał, drzemiący w danych, jakie posiadasz we własnej serwerowni. Będziesz mógł zobaczyć, jak zaawansowanie brzmiące hasła: Uczenie Maszynowe (Machine Learning), czy Zaawansowana Analityka (Advanced Analytics) w łatwy i przyjemny sposób wykorzystać do budowy predykcji określonych scenariuszy biznesowych.

W swoim imieniu już dzisiaj zapraszam na to wydarzenie!