To już ostatni moment…

Dzisiaj ostatni dzień lutego, ostatki, a także ostatni moment na podsumowanie ostatnich kilku dni, a nawet tygodni.

W lutym niezbyt dużo aktywności zarejestrował blog sql4You.info, ponieważ większość moich aktywności związana była z realizacją kilku Proof of Concept oraz przygotowania propozycji w zakresie modernizacji architektury dla Klientów i Partnerów. Zgromadzone doświadczenia oraz spędzony na testach czas, pozwoliły przygotować m.in artykuł w ramach bloga Architekci chmury.

Mimo niezbyt dużej aktywności w ramach sql4You, blog bardzo regularnie odwiedza stała liczba osób i co bardzo mnie cieszy, pojawiają się kolejni, zupełnie nowi czytelnic

Prawdę powiedziawszy zastanawiam się również nad kolejnymi wpisami i kierunkiem, w którym chciałbym zmierzać z publikacjami. Póki co w najbliższych dniach krótkie podsumowanie doświadczeń z obszaru aktywności ETL w środowiskach hybrydowych oraz na platformie Azure. Zatem jeśli zastanawiasz się w jaki sposób adresować potrzeby transferu i transformacji danych pomiędzy własną infrastrukturą, a chmurą publiczną zajrzyj do kolejnego wpisu, który właśnie powstaje.