LAST MINUTE – Zarejestruj się na webinar dot. SQL Server

webinarsql

Dynamika zmian świata bazy danych i analityki jest bardzo duża, a ilość oferowanych nowości technologicznych sukcesywnie zwiększa się nawet w obrębie tej samej wersji produktu.  Czy wiesz jakie zmiany wprowadził Microsoft wraz z Service Pack 1 do SQL Server 2016? A może chcesz dowiedzieć się, co kryje się pod nazwą vNext i dlaczego to właśnie vNext powinna być Twoją następną platformą danych?

Wszystkie odpowiedzi na powyższe pytania poznasz na naszym kolejnym darmowym webinarium, zapraszamy do rejestracji!

Webinarium poprowadzą:
Bartłomiej Graczyk,
Data Platform Solution Architect
Na co dzień Data Platform Solution Architect w Microsoft. Od kilku lat odpowiedzialny za realizację projektów z zakresu rozwiązań Business Intelligence & Data Warehouse, Jest cenionym ekspertem w zakresie licencjonowania produktów Microsoft oraz Software Asset Management. Autor publikacji i prelegent na konferencjach i sesjach branżowych. Posiadacz wielu certyfikatów, w tym Microsoft Certified Trainer, MCSE: Business Intelligence & Data Platform. W latach 2013-2015 nagradzany tytułem MVP w kategorii SQL Server/Data Platform. W wolnych chwilach doświadczenia i wyzwania opisuje: na www.sql4you.info

Radosław Łebkowski,
Data Platform Technology Solution Professional w Microsoft
Specjalizuje się m.in. w rozwiązaniach SQL Server, Business Intelligence, Big Data oraz zaawansowanej analizie danych (data mining, machine learning). Zajmuje się doradztwem w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań raportowo-analitycznych pozwalających efektywnie wykorzystać potencjał pracowników w organizacjach. Ekspert od systemów analizy danych w chmurze obliczeniowej, hurtowni danych oraz rozwiązań Self-Service BI.
W firmie Microsoft od wielu lat jest odpowiedzialny za wsparcie największych klientów sektora Enterprise (finanse, telekomunikacja, przemysł, sektor publiczny).
Prelegent na wielu konferencjach branżowych. Posiadacz licznych certyfikatów z obszaru rozwiązań MS SQL Server, Azure, Business Intelligence (m.in. MCSA, MCSE, MCITP).